​ריכוז, שליטה מרכז, זרימה, דיוק ונשימה - חמשת העקרונות שנמצאים בלב התנועה הפילאטיסית ומהווים את הבסיס עליו נשען ואליו מוביל התרגול בהנחייתי.

הפילאטיס הינו גוף ידע תנועתי המושתת על העיקרון של ייצוב מול ניידות. השרירים המייצבים- שריר הליבה הם הנמצאים בלב התרגול. באמצעות תשומת לב לאיכויות התנועה ולנשימה נרצה לייצר תרגול אשר מערב את התודעה והגוף באופן מלא ושלם.

התרגול בשיעורים שלי הוא תרגול איטי mindfull practice המבוסס על המחשבה שעקרונות של דיוק ושליטה מחייבים איטיות על מנת להיות בתשומת לב לרזולוציות הקטנות ביותר. בנוסף, היות והפילאטיס אינו נוגע בפיתוח של סיבולת לב ריאה נקפיד על נשימה איטית ומלאה כמדד לעבודה יעילה ומיטיבה וכמדד להפעלה של מערכת העצבים הפאראסימפטתית האחראית על תהליכי הריפוי של הגוף.

ההנחייה הינה מילולית לרוב מתוך מטרה לאפשר לאדם יתר היכרות ושליטה עם גופו הנע.

נקפיד לעבוד ללא כאב על מנת לא להזיק ולא להוסיף מתח לרקמות ומתוך אמונה ביכולת של הגוף להחזיר לעצמו בריאות מתוך רכות והקשבה.

Pilatis - Image Link 8681.PNG
Pilatis - Image Link 8769.PNG
Pilatis - Image Link 8652.PNG
Pilatis - Image Link 8657.PNG
Pilates Anat Merav
Pilatis - Image Link 8746.PNG

לקוחות משתפים

״למרות שאני מתאמנת עם ענת כבר שנים,מעולם לא היה שיעור שחזר עצמו.

אני נדהמת בכל פעם מחדש מהיכולת של ענת לגלות לי שרירים חדשים ולהפעיל לי שרירים מוכרים באופן חדש.

האימונים עם ענת הם התנעה הנעה והנאה של הגוף ושל הנפש, של שרירי הליבה ושרירי הלב, הנשימה והנשמה.

הדיוק,המקצועיות, הידע, הרגישות וההבנה וההקשבה שלה לכל צורך ולכל תנועה, הופכים את השיעורים לחוויה שמייצרת איכות חיים, בונה את הגוף והנפש באופן יציב, גמיש, חזק ומלא שליטה ויחד עם זאת מאומן לשחרור ולזרימה.

מודה על המפגש הזה עם ענת ודרכה עם עצמי בכל פעם מחדש.״

- שירי ארצי

״ענת היקרה, הלימוד שלך מדויק ועמוק. על אף שזה היה בזום, את מובילה את השיעור בבהירות וחדות ויחס אישי (איך עשית את זה בזום אני לא מבינה). השיעור עצמו הרגיש מרגיע מאוד ובהתחלה תהיתי אם זה אומר שזה מרגיע מידי, כלומר לא מחזק.אבל די נדהמתי ששרירי הבטן, הגב - התחזקו מבלי התחושה של מאמץ גדול מידי.
תמיד כיוונת לשרירים שלא ידעתי על קיומם או זוויות שלא נתתי להן מספיק מחשבה- ולמדתי ממך לכוון את הגוף, להעמיק את ההבנה שלו ולעבוד ביעילות פתיחות והתחזקות.
יצאתי מכל שיעור גבוהה יותר, חזקה יותר ומאוזנת.מחכה לפגוש אותך בשיעור חי בתל אביב בקרוב"

- מילי אביטל

״ענת המדהימה! פגשתי מורה לפילאטיס מזרן מהממת, בעלת כישורי למידה מדוייקים ומועברים באופן ברור ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר! נהניתי מנועם השפה והסבר במהלך השיעור שבסופו הרגשתי שינוי לטובה בגופי.נהניתי מתשומת ליבך לכל תרגיל. נהניתי מהמוכנות והרצינות שבך לכל שיעור ושיעור ובמיוחד חיכיתי לתרגול משיעור לשיעור. תודה מכל הלב״

- אורנית בכר

- אוריה

״תודה על שיעורים מדהימים שעזרו לי לפתוח את השבוע באנרגיות טובות עם הרגשה מצויינת בגוף.
מעבר לזה שאת מקצועית ולא מפספסת אף אחד בשיעור, הוספת ערך לכל תרגיל,עם הסבר מעמיק בגובה העיניים על הגוף או השרירים, על האופי של התרגיל או איזו אנקדוטה חשובה.
יש לך אנרגיה ממש טובה וחיובית והרגשתי חיבור מהשיעור הראשון״