"אוכל לומר שמרחב תנועה בטוח איפשר לי בחסות הנחייתך והמוזיקה שהבאת, להניע את כל ההתקשויות הפנימיות שבי – הן בגוף והן בנפש, המחוברת לגוף. כעין מדיטציה בתנועה שבבסיסה חשתי היטהרות וניקיון ומוכנות להתחיל מחדש את השבוע בשמחה.
הבנתי כמה תנועה חשובה למניעת קיבעונות בכל הרמות – הגוף והנפש והתודעה. ומבחינתי זה אופן מבריא.
אני גם בהחלט חשה את ההעדר והחסר כעת של תהליכים אלה. עבורי זה היה מרחב למפגש עם עצמי." - ד"ר תמר שבט

"בשבילי, מחול זו שפה, כלומר – דרך לתקשורת בין אנשים וכן דרך לביטוי עצמי. אם כך – גיל או יכולת טכנית לא יכולים לשמש מגבלה או להבדיל "סגירת פה".
כמורה למחול בעברי, תמיד לימדתי ילדות ונערות. היום בזקנתי, גם אני רציתי להמשיך ולהתבטא דרך התנועה והריקוד. היה לי קשה למצוא מסגרת מתאימה לי של שיעורים ולשמחתי מצאתי את החוג למחול יוצר במשגב, עם ענת מירב המורה.
המסגרת, בה כל אחת, בלי הבדל ידע, יכולת והשכלה ריקודית קודמת, נתנה לכל המשתתפות אפשרות למצוא ולמצות את עצמן.  רקדתי שם שלוש שנים ובכאב לב ממש הייתי צריכה להיפרד מחוג זה ובעיקר מהמורה.  העושר של הנושאים בשיעור, הגיוון בנושאים, הקבלה של כל אחת כפי שהיא בלי שיפוטיות וביקורת הביאו אותי  למיצוי של יכולתי ולהנאה מירבית מכל שיעור." - עפרה אכמון

"במקום בו אני נמצאת כעת במסע חיי, הייתה לי ההזדמנות לבטא את רגשותיי תחושותיי ומחשבותיי דרך הגוף בשילוב מוזיקה - שני תחומים שמאד מדברים אלי - ואמנם חשתי שאני יוצאת לאור, שאני נראית במלוא הדרי ,עפה לי משוחררת באוויר,במרחב הגדול, משילה מעל עצמי כבלים מסוגים שונים... מעזה להיפתח לסביבה. לעתים קרה שעלו דמעות בעיני מעוצמת הרגשות , כל ההתנסות הזו היא חדשה בשבילי והפתיע אותי מה שעלה. המקום והמרחב הפיזי, ההנחיה המילולית שלך, קטעי המוזיקה וקבוצת הבנות - כפי שהיו באופן מדויק - אפשרו לכל זה לקרות עבורי. ועל כך אני מודה לך." - עירית זוהר-שני

"ענת, מורה למחול, לא מוגדר המחול,מה זה? תנועה של הגוף, כולו? חלקים ממנו? לא ברור.ומה יש בכלל לומר על תנועה? המוסיקה שברקע, ברורה, יש מיקצב יש ניגון, יש נגיעה בנשמה, שם הכל מוכר, מגע הניגון בנשמה.מוכר אהוב ומניע, וככה שיעור ועוד שיעור, והגוף מצטרף לניגון, מי מניע אותו, הנשמה? הניגון? ההנחיה של ענת שיודעת שהם כולם מתחברים יחדיו?

אני שבאה מהתעמלות קרקע,אומנותית ,ואתלטיקה קלה , יודעת תנועה אחרת, הסקרנות המשיכה אותי לפענח את העיניין הזה.
יש בריקוד הכל, גופנפשרוח. וכדאי ללכת עם ההנחיה של זו שמבינה , ענת גם באיפוק שלה, הסבירה שיש פה הכל." - אופירה פלג

"שעורי המחול יוצר עם ענת היו בשבילי תענוג צרוף. היה ניפלא לגלות בכל שעור פן חדש בשפת התנועה. למצוא את הביטוי האישי ,הדיאלוג בתנועה עם נשים אחרות. פתיחת החלונות לאופקים חדשים. ללא ביקורתיות וקבלה.
נתת לי הרבה השראה." - בת שבע פייזנר

"זכיתי ללמוד אצל ענת מירב שיעורי אימפרוביזציה ומחול מודרני.

מהשיעור הראשון הרגשתי אצל ענת את השילוב שמאוד מבורך בעיניי כתלמידה.
ידע עמוק של הגוף, יכולת לראות כל תלמידה ותלמידה וההכוונה המדויקת לו היא זקוקה, בחירות מוזיקליות מגוונות אשר נתנו  לי השראה לתרגול  וליצירה (אימפרוביזציה) ובעיקר, נטיעת ביטחון במקום בו אני נמצאת בכל שלב ושלב. 
בשיעורי האימפרוביזציה הייתי מאוד קשובה להנחיה שהיא מאוד מדויקת ומאוד מאפשרת גם ללא תלות במוזיקה. שוב, ברור לי שדיוק כזה בא מתוך רגישות ,ידע וצניעות.

לסיכום: הביטחון שלי כרוקדת עלה וכך ההנאה אשר מזינה את הביטחון ביכולת של הגוף.
תודה!
" - עירית גולן

"הכרתי את ענת בשיעורי מחול מודרני בחיפה. כשענת התחילה לזוז, לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים... פשוט נדלקתי. החיבור היה מיידי. אני זוכרת את התחושה שליוותה אותי לאחר השיעור הראשון. הרגשתי זרם חזק בכל הגוף - התעוררתי לחיים. הבנתי שאת זה אני רוצה ושזה המקום שלי. במהלך השנה בה רקדתי עם ענת חוויתי כל מני תהליכים אישיים פנימיים, ובאמצעות התנועה וההבנה של תהליכים בגוף נכנסה לחיי השראה רבה. ענת באה למחול מגישה אחרת מכל מה שהכרתי, זווית הסתכלות שונה ומאוד בוגרת. יש לה יכולת לימוד עמוקה ומיוחדת, תוך שימת דגש על חקירה של הגוף והאופן בו הוא נע במרחב החיים. המפגשים איתה היוו עבורי חוויה מעצימה ומיוחדת והותירו בי חותם עמוק וזיכרון של רגעים קסומים." - רוזי פורמן אנגל