מגיל קטן, גוף ותנועה הם מרכז חיי.

לאחר השירות הצבאי עבדתי בתל אביב כרקדנית עצמאית עם כוריאוגרפים שונים, ביניהם יוסי ברג, הלל קוגן, קרן לוי, לארה בארסק וסהר עזימי (איתו הופעתי הופעות רבות בארץ ובפסטיבלים שונים בחו"ל), לאחר כמה שנים עברתי לצפון והתחלתי ללמד מחול מודרני במסגרות להכשרת רקדנים במגמות מחול ובמחלקה לתיאטרון-מחול במכללת גליל מערבי.
 
בשנת 2008 סיימתי לימודי תואר ראשון בהצטיינות בצילום וחינוך במכללת "ויצו" בחיפה, שם התבוננתי וחקרתי את הגוף מזווית אקספרסיבית ואמנותית והעמקתי בקשרים גופניים נפשיים ותהליכי יצירה.

במסגרת פרוייקט הגמר שלי יצרתי את עבודת הוידאו "עבודה טובה" בה עסקתי בתמה של מערכות יחסים וקצוות: המתח שבין משחק וסכנה, כאב ועונג אהבה וכאב באמצעות גילום גופני.

 

בתום לימודי התואר יצרתי עבודת סולו לפסטיבל "גוונים במחול" בסוזן דלל, המשכתי לעבוד עם הכוריאוגרפים מירב כהן, רן בן -דרור, מיכאל מילר ויצרתי כוריאוגרפיה לערב מחול ברוח היהדות של פרויקט "אתגליא" מאת אורלי דיין ודין-דין אביב.
 
במסגרת עבודתי רבת-השנים בסטודיו שעיקרה היה אימון הגוף במשך שעות רבות למשמעת והישגים, נתקלתי בפציעות רבות הן שלי כרקדנית ולאחר מכן של תלמידי, וכך פניתי ללימודי טיפול במגע במכללת רידמן בחיפה.
 
במקביל למדתי במכללת וינגייט ובשנת 2016 הוסמכתי כ CMA – אנליסטית של תנועה בשיטת לאבאן-בארטנייף מטעם LIMS בניו-יורק.

 
כל לימודיי אלה פתחו לי צוהר לנדבך חשוב בעבודה גופנית – ההשפעה הדו-כיוונית של הגוף על הנפש, של הנפש על הגוף ומקומה המשמעותי של התנועה בחיינו כמפתח לשינוי דפוסי התנהגות וליצירת חיים בעלי מנעד עשיר של גוונים וכיוונים.
 
כיום אני נשואה ליגאל ואמא לאיתמר, מתגוררת בתל-אביב.

ממשיכה ולומדת את עומק הגוף אצל אורן דותן - מפתח שיטת קרניו סקראל אינטגרטיבי. 
מלמדת פילאטיס בתל אביב ורמת גן ומטפלת בקליניקה בקרניו-סקראל ותנועה.


 

  • Facebook Clean Grey

תל-אביב- יפו

© 2017 כל זכויות שמורות לענת מירב

ענת מירב

ארגון גופני